Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xmaas

    őstag

    válasz Kaci84 #50846 üzenetére

    Csak ahogy mondod tuningolva eleri majdnem azt a teljesitmenyt amit az i5 ad alapon semmi tuning nelkul es ha jol emlekszem azt is irta hogy nem akar jatszadozni huzassal akkor meg 100% intel

    #50843 ngabor94 : a regi cuccodtol megszabadulsz apron es vegyel minden esetre egy uj normalis tapot is az ajanlott mert biztos valami regi szutykod van ami nem az igazi, menj majd be a tap topikban ott majd ajanlanak tipusokat

  • ngabor94

    tag

    válasz Kaci84 #50846 üzenetére

    Bocsi, de kissé bonyolult megértenem amit írtál, vagy inkább ahogy írtad. A végén gondolom arra célzól hogy az inteles konfigot nem lehet nagyon megverni, nem?
    De hogy érted, hogy leadom a CPU-t akkor a lapot is le tudom?
    Igaz, hogy...jobb lapod és jobb hűtőd van. Gondolom arra célzol, hogy a két konfig árban ugyannyi, csak az AMD-nél jobb lap és hűtő lenne, nem?

    xmaas: Ezekre mindenképpen gondoltam, hogy eladom, meg a tápra is, hogy lehet hogy kelleni fog egy, meg még talán házra is esetleg ha nem fér bele.

    A tuningolást meg mindegyikőtök kissé félreértette, nem azt mondtam hogy tuningolni nem akarok (igaz, tényleg nem szándékozok rá), csak azt hogy hűtő nem kötelező, legfeljebb a nagyobb hőmérs. miatt nem hozna ki annyit tuningolva, mint jobb hűtővel. De tudom hogy az AMD gyári hűtői gagyik és hangosak, meg intelnél is olvastam, csak ott sokan azt is írják hogy jók, tehát nem lehet eldönteni 100%

    De mindkét géppel jól járnék, tudom. Mert olyan játék amihez azt fogják kiírni ajánlot procinak hogy fx6300 vagy intel i5 stb. a mostani legjobbakat, azok úgyis csak 4-5év múlva lesz szerintem, azok után meg még elmenne pár évig. Legfeljebb az AMD-sen kevesebb fps lenne. Az meg mit számít nekem, a mostanin is elmegy a Shogun 2, Rome 2, stb.( igaz az utobbit letörőltem mert voltak ott hibák, de elindult akkor is), meg főleg ha az XP-t is lecserélném akkor talán-talán még az ac3, nfs CoD is elmenne alacsony beállításon.

    Témát zárnám, mert ezt úgyis én döntöm el. Csak arra voltam eredetileg kiváncsi hogy 6300-nál jobb intel mi van, de hát i3 az 2magos, a többi i5 meg annyival nem olcsóbb hogy ne érje meg a 4570. A nyárra meg még talán az ára is lemegy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák