Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    Sziasztok,

    Szeretnék egy új nyomtatót venni a mostani ősöreg Brother MFC-7420 helyett, amit nagyon szerettem, de már kiszolgálta az idejét.

    1. Tintás vagy lézer?
    Lézerrel van pozitív tapasztalatom, maradnék ennél a fajtánál.
    2. Fekete vagy színes?
    Fekete elég, ha támogatja a színest az csak jó, de nem ragaszkodom hozzá.
    3. Mire használnád? (Fotók, színes marketinganyag és táblázatok prezentálni, vagy többnyire csak szöveg?)
    Többnyire szöveg, néha előfordul marketing anyag, táblázat nyomtatása.
    Scannert dokumentumok, számlák, fotók beolvasására használom főként.
    Win, Mac, Linux kompatibilitás nem legyen gond, de a Win, Linux a legfontosabb.
    4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? (színes / ff bontásban)
    Változó, van úgy hogy hetekig semmit, aztán 100-200 oldalt főleg ff-ben.
    5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató?
    Max 1 hónap.
    6. Milyen funkciókat vársz el? (pl. szkenner, ADF, egyszerű/egygombos másolás, WiFi, keret nélküli/fotónyomtatás stb.)
    Szkenner mindenféleképpen kell, DADF jó lenne, nagy előny tudna lenni, valamint a duplex nyomtatás is nagy előny lenne, de nem vagyok lusta, kézzel is megforgatom, de ha sokat kell, akkor ugye a kényelem sokat számít. Wifi szükséges.
    7. Mennyi a keret? (Mennyire rugalmas?)
    Kb 50-60e HUF, de ha egy nagyon jót ajánlat van, +-10-15 HUF-t még rászánok szívesen
    8. Árérzékeny vagy? (A létező legolcsóbb megoldás érdekel, akár bármi áron?)
    Nem
    9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Esetleg utántöltögetni szeretnéd?
    Utángyártott is jöhet, nem ellenkezem ellene, utántöltögetés is opció, ha nem jár nagy macerával.

    Melyiket tudnátok ajánlani?

    Átnéztem az ajánlót, de nem igazán tudok dönteni, hogy mi lenne a legjobb számomra.
    Ritkán veszek nyomtatót :)

    Segítségeteket előre is köszönöm!

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák