Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ljs

    tag

    Epson L355 úgy néz ki, hogy beszáradt. (És már nem garis.)
    Először "csak" csíkosan nyomtatta a színest és a fejtisztítás sem segített,
    azután pedig egyáltalán nem nyomott feketét és a színes tintáknak sem valósághű színük volt.
    (Ha jól olvastam/értelmeztem -utólag- a hozzászólásokat, akkor a hiba nálam volt, mert ritkán nyomtattam és nem tartottam folyamatosan áram alatt a készüléket, hogy időről-időre automatikus folyamatok játszódjanak le.)
    Fej (vagy fúvóka?)tisztításra semmit nem reagál illetve ugyanúgy nincs fekete.

    Kérdések:
    (1) Lehet valamit kezdeni vele vagy kuka? (Max. szkennernek megtartható.)
    (Van olyan szaki, aki szétszedi/ráolvas/kicserél benne valamit és műxik rendesen a cucc?)

    Az ajánlott DCP-1622WE leírásában nem találtam nyomát manuális kétoldalas nyomtatás lehetőségének. Ezért gondolkodom az automata kétoldalasban.
    (2) Az sokkal "sérülékenyebbé"/hamarabb elromlóvá teszi a szerkezetet?

    (3) Javaslatot kérek:
    mono lézer, multifunkciós (fax nem kell), automata kétoldalas (ha hozzáértők által nem kifejezetten "tiltott" ez az opció) és kb. 50-100 oldal nyomtatás havonta.

    Ami fontos: a nyomatoknak "tökéletesnek" kell lenni, mert hivatalos helyekre mennek (ahol 5 évig el kell tárolniuk).
    Előny, ha nem drágán fenntartható és alacsony szervízigényű a készülék.
    Rászánt összeg: 50-80-100eFt
    Természetesen az ár a szolgáltatástól függ: szépen nyomtat és nem drága fenntartani -> ... -> felső lapadagolós dokumentumbeolvasóval felszerelt, kávét is főző, kutyát is sétáltató (de akkor előtte kutyát is kell vennem, mert az most nincs).

    Megjegyzés: magánember vagyok, a nyomtató "nem termeli ki" az árát (tehát ebből a szempontból szinte mindegy, hogy -a megadott intervallumon belül- mennyibe kerül) és olyat szeretnék, amivel kevés gond van, mert nyomtató témában láma vagyok.
    (Ezért vettem anno a külső tintatartályos Epsont. Csak a beszáradással nem számoltam, mert akkoriban még nem kellett rendszeresen nyomtatni. Most, amikor már kellene a rendszeres nyomtatás, akkor szembesültem azzal, hogy a nyomtató nem funkcionál.)
    Megköszönöm, ha jelenleg is elérhető típus lesz az ajánlat, mert a beszerzés nem (sokáig) halogatható.

    Köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

Új hozzászólás Aktív témák