Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kecsotam

    tag

    Sziasztok!

    Az elmúlt 1-2 hetem nekem is azzal telt, hogy nézelődtem a nyomtatók közt.
    Egy multifunkciós nyomtató kellene, néha színesben is jó lenne nyomtatni. Olyan 60-70 ezret beleáldoznék.

    Első körben a lézeres készülékek közt keresgéltem, mert régen nagyon sokat szenvedtem ilyen 20-30 ezres tintás nyomtatókkal. Állandóan beszáradtak.

    A lézeres nyomtatók is az általam kiszemelt ársávban kezdődnek, de azokhoz még elég drága a toner. Meglehetne oldani egy használt drágábbal, de akkor meg nem lesz 3 év gari és ki tudja, mikor hal be.

    Szóval elkezdtem kacsingatni a tintások fele:

    Ha egy ilyen 60 ezres nyomtatóval pl ez (HP Officejet Pro 8720 All-in-One hálózati vezeték nélküli multifunkciós tintasugaras nyomtató) minden héten kivan nyomtatva 1-2 oldal már nem lehet beszáradási probléma?

    Illetve olyan kérdésem van még, hogy ezeknél már nem tartalmazza a patron a fejet? Hanem csak a tintát?
    nem igazán értek hozzá, sok éve már egy fekete-fehér lézerest használok és régen még ugye a patron, ment jobbra-balra gondolom ez volt maga a fej is. Csak most kezdi magát meagdi és ha már új jó lenne néha színeset is tudni nyomtatni.

Új hozzászólás Aktív témák