Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz Tikakukac #66665 üzenetére

    Látom értelmezve olvasni még nem tanultál meg...
    1. Amit elsőnek ajánlottam az tud mindent amire szüksége lenne, és oda írtam a tömegét is, hogy ez nehezebb. Szóval a feltételeknek 90%-ban megfelelt. Vagyis bebizonyítottam, hogy 120-ért is lehet venni FHD-s laptopot némi kompromisszum árán. Tehát hol a probléma, kedves Troll úr?
    2. Ajánlottam egy másikat is ami a tömeg igényeknek felel meg, viszont a többi feltételt nem teljesen teljesíti, révén hogy nem nagyon létezik alacsony árú, kis tömegű noti amin van numpad is, már csak a kijelző méret miatt sem. És ezzel mi a problémád? Kifejtenéd?

    Te ellenben ezzel nem ajánlottál semmit, mert te csak az irreálisan magas 400k-s kategóriában tudnál ajánlani.
    Mellesleg egy szóval nem mondta, hogy utazgatna vele a párja, úgyhogy nevetséges vagy már ezekkel az "érvelésekkel"...
    Mellesleg lehet a házból ki se vinné a laptop-ot, akkor meg az a 3kg nem is sok, főleg hogy egyébként sem kényelmes az öledben tartani a laptopot legyen az bármilyen könnyű. Úgyhogy én inkább a súlyt mint szempontot dobnám félre és nem ez alapján választanék. (Bár megjegyzem én sem venném a HP-t de csakis a külcsín miatt.)
    A T420-asod meg csak annyit ér mint az általam ajánlott HP, vagy még kevesebbet is (ugyanolyan ronda (ha nem rondább) és még USB 3.0 portja sincs).
    Én a helyében inkább egy Dell-t vennék, az E5430 nem is olyan rossz kis masina...
    De figyelni kell folyamatosan a laptopsystem.hu-t mert mindig érkezik valami új fajta tetszetős laptop a bolti ár töredékért.

Új hozzászólás Aktív témák