Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Borote #53372 üzenetére

    A mondandód elejét azzal reagálom le ,hogy kívánom hasonló stílusban vezessenek fel neked olyat amit nem értesz olyanok akik reggeltől estig abban a témában úszkálnak! :C

    A Második fele mivel nem filozofikusan vitatható felsőbbrendűséged hivatott megvilágítani hanem konkrét érvelés félének tudom elfogadni így azt a részét külön meg is köszönöm!

    (ui.: nem szükséges inkább szükség csak mivel külföldre megyek és az asztalit nem tudom vinni és mivel nem szivárvány ország bf4-e lesz csak rajta futtatva ahol a szivárvány lovas i7-ek megszüntetik a szivárvány mikrolagokat ellemben az FX-ek és a i5-kkel szemben így gondoltam mint nem szakártő és pár ember megkérdező aki ugyan csak nem tudó választ adott nem tudtam csak mikor az intel oldalán megnéztem és az igazi baj sajnos a Maya 3D miatt jelent a 2 mag 4 szál továbbá nem tudtam ennek következtében ,hogy az i7 ami U-s jelzésű az mire képes telejsítményben és ,hogy egy gyengébb gépbe miért raktak erősebb i7...!)

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák