Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siletto

    tag

    válasz Feri02 #70230 üzenetére

    Én nem értelek titeket, bár tudom miről van szó, mobiloknál dettó ugyanez megy. A laptopot ugyanott gyártották, akárhonnan hozzák, és még ha szlovákiából is van magyar billel, elméletileg kötelesek magyar garit adni rá függetlenül attól, hogy honnan szerzik be. Vagy ha nem adnak, netán matricázott a gép, akkor a fogyasztóvédelem miért nem lép közbe vásárló megtévesztése miatt?Konzumer gépeknél, amit azért elég sokan vásárolnak, még nem sikerült olyat találnom a digiprime/radium kínálatában, amire ne ugyanannyi garancia lenne, mint bármely más boltban. 3 év az csak üzletiben van, de az szinte mindig független a bolttól, egyébként meg 2 szokott tudtommal lenni. Más dolog, ha pl Lenovo a gép, aminek nem nagyon van honi kiépített garanciája, és mindenki kiküldi de pl egy Acer, amit itthon is gyártói garival árulnak, nem teljesen mindegy honnan érkezik? Magyarban vetted, ezért gondolom magyar gyártói gari érvényes rá. Ha tévedek akkor valaki felhomályosíthatna :) Mindenki arról beszél hogy rossz, szürkeimport, de még nem olvastam, hogy gyakorlatilag egy konzumer gépnél ez milyen hátrány is valójában

Új hozzászólás Aktív témák