Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • footy

    addikt

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Ha van jo vetel jelenleg 160-ert akkor most.
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 160e
    (3) Felhasználási kör? otthoni felhasznalas, talan jovore Photoshop
    (4) Játékra használnád-e? nem
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? minoseg
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Nem feltetel, talan kesobb
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 13,3-14" inkabb matt, de ez sem donto tenyezo, ha kesobb kell a photoshop akkor ugyis kulso monitort veszek
    (8) Notebook tömege? nem donto, de inkabb 2kg alatt
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? mindegy
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? min 4GB Ram, DVD nem szukseges
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMi, Webcam
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Flash oldalak(?), kesobb talan Photoshop
    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) Lenovo Edge E330
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? kizarolag uj

    A hatterinfo annyi, hogy egy V460-am van most amivel a hutest leszamitva meg vagyok elegedve, de ha 150-160 korul van valami jo vetel akkor cserelnek. A 14"-os gepek erdekelnek inkabb, viszont a 13,3-as is belefer meg. Ami fontos az uj gepnel, hogy ne legyen hangos a hutese es olbe veve lehessen hasznalni. (Jo lenne ha nem alulrol szivna a levegot a huteshez, bar ilyet meg csak a macbookoknal lattam(nem ertem hogy miert :F ))

Új hozzászólás Aktív témák