Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speede05

    tag

    válasz Tikakukac #59084 üzenetére

    mondj egy játékot, amivel jól meg tudom hajtani... nekem most Crysis3, BF3, NFS Rivals, Diablo 3 van fent... utóbbival játszok, a többi kipróbálás céljából lett felrakva... 2-3 óra játékot próbáltam mindegyikkel, és nem tudtam túlmelegíteni... throttling akkor volt nekem, amikor nem ment a driver miatt a szabályozás, és minimum fordulaton ment végig... akkor 98 fokot is elért, legalábbis ezt láttam, de mérés előtt játék közben lehetett felette is... normál esetben tartja az 50 fokot... mondj egy játékot, amivel nem fogja... ja igen, ezek a laptop kijelzőjén, tehát nem TV-re kötve... lehet, hogy az is elég lenne a meghajtáshoz, ha FHD-ba tolnám valamelyiket huzamosabb ideig? mert ott csak rádugtam, kipróbáltam, hogy megy, és nem is foglalkoztam vele, kb. 10 perc után lehúztam...

    Én egy ismerősöm által írt progit futtatok, de úgy tudom, hogy Speedfan, vagy Fanspeed, vagy mi a progi neve, ami szintén meg tudja ezt csinálni... Régen még PC-n használtam, bár nem tudom hogyan működött, lehet, hogy csak a módokat tudtam állítani abban.... most jelenleg ez ami nekem van C kód, és a gyári driveren keresztül a fordulatszámot tudja módosítani... majd egyszer talán lesz hivatalos opensource verzió is, ezért is nem töltötte fel még sehova... viszont sok eszközön a különböző driverek miatt nem működik még :) Remélem kielégítő volt a válaszom :)

Új hozzászólás Aktív témák