Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz BBéci #45053 üzenetére

    Munkára, ilyen felhasználásra ne kommersz 5520-at vegyél.

    ..ha, mindenképpen új kell, akkor told meg a keretet, vagy keress céget, aki elkönyveli az ÁFÁ-ját. (Avagy szlovák céget, s akkor EU-s vásárlás keretében egyszerre nettó áron vásárolhatjátok meg idehaza.)

    Visszatérve a gépre.
    Ha, nettó 180-at nézünk, akkor mindenképpen valamilyen üzleti modellt nézegess.
    Pl. Latitude E5530. FHD kijelző, i5 - iHD4000 tökéletesen kiszolgálja a céljaidat.
    Bár, a korábbi "dedikált gpu evidens h kell" kijelentésed kevésbé értem, pláne azok után, h rögtön utána kijelented, miszerint gyűlölsz játszani. :D

    Nézz utána az iHD4000 teljesítményének. Hidd el, meggyőző. Én is egy ilyen konfigot használok és tökéletesen elég.
    Ha, meg nem tudod megoldani az ÁFÁ-t, nézz használtan szintúgy valamilyen Latitude, Vostro szériát. Ezekben nem fogsz csalódni.

    Kombat

    Nem vagyok egy nagy mutlimedia guru, de gondolom pendrive-ról kevésbé fogja a TV megszólaltatni az 5.1-es hangot, noh és egy komolyabb bitrátájú MKV kifoghat egy mezei, beépített médialejátszón. (Akadás, esetleg kockásodás, legalábbis pár éve tapasztaltam 2 tv-nél is hasonló jelenségeket.)

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák