Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz DGery #166135 üzenetére

    Ha találsz feltétlen szólj. A legutóbbi iszonyatosan menő és magát romosra fényezett üzlet olyan gépet adott el egy srácnak, amit nem vicc, én már elbontottam volna. Elhangzott az újszerű kifejezés is a leírásban. Én pedig összeszámoltam és kiderült, hogy gyakorlatilag az alaplap, kijelző és billzet az, ami maradhatott volna a gépben, minden más kuka :P

    Szóval igen. Jöhet egy bolt, ahol az eladott portéka tükrözi a leírásokat és nem utolsó sorban ha para van, nem olyan üzeneteket küld vissza, amit én betépve, 1 üveg Jack után sem mertem volna soha visszaírni egyetlen ügyfélnek sem a békeidőkben. De most már egy ideje mindent szabad és lehet :K

    Szerk.: igen. a forrás. Notebookot nem tiltanak le, ez igaz. Bár ez egy ideje részigazság. Viszont ha papírozva van a gép és kiderül, hogy mondjuk épp az egyik kereskedő a Parlamentből kilopott Lenovo flottát vásárolta fel, majd adta el dupla áron, ott előfordulhat, hogy felkeresnek érdekes emberek a munkahelyeden és megkérdezik mi a helyzet. Megtörtént szitu, nem kis kereskedő volt az, akitől a gép származott.

    Az értékelésekről pedig szintén tudnánk beszélni. Semmit nem jelent. Pont emiatt van/volt egy elég kemény "beszélgetésem" az üzemeltetéssel. Az, hogy zsarolható az értékelési rendszer visszafelé, teljesen eltorzítja azt. 400-800-1000 pozitív semmit nem ér. Úgy mész rá így is az aknára, mint a huzat.

    Szumma: várom a tuti boltot én is, 2 darab embert ismerek, akivel összese merek üzletelni úgy, hogy tudom, a portéka rendben van. 2 a mondjuk 200-ból akit tudok :P

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák