Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • mg105

    senior tag

    sziasztok! egy ideje kinéztem magamnak a dell N5010-esét 5470-es videókarival, ám most találtam egy másik notit, ami első ránézésre ideális választás lenne számomra: lenovo ideapad G560A

    amire használnám: tanulás és pihenés során 90%-ban elég lenne a prociba integrált IGP, mert csak tanulok, netezek, filmezek, ám nagy ritkán játszok is, ezért kéne egy dedikált kártya is. akármennyit böngésztem a netet ezzel kapcsolatban, arra jutottam, hogy az ati (vagy amd, kinek hogy szimpibb) dedikált kártyái "letiltják" az igpt, mindig a dedikált kártya fut. az nvidia viszont támogatja az optimus technológiát, így ha azt állítom be, tényleg csak a játékoknál fog bekapcsolni a dedikált kártya. számomra ez ideálisnak hangzik, mert tényleg ritkán játszom (annyira, hogy nincs értelme fenntartani egy pc-t vagy konzolt), ellenben sokat hurcolászom, ezért fontos lenne a minél hosszabb akkuidő.

    van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, hogy tényleg megéri-e az 1 év garit felálldozni az optimus oltárán, egy lassabb procira, kisebb merevlemezre és 1-el kevesebb usb portra? (viszont van benne windows)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák