Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zenke

    aktív tag

    válasz sssent #204 üzenetére

    Hello!
    Nagyon Köszönöm e részletes választ!!
    Szóval az asztali PC-ben asus P4V8X-X alaplap és Intel Pentium 4 3 GHz CPU van.
    A Director az Macromedias alkalmazás és a Neobook progival együtt multimédiás alkalmazásokat lehet fejleszteni rajta, az elöbbi idő, míg utóbbi lap alapu. Photoshop-flash gondolom ismered, a Deamweaver pedig weblapszerk.Ma voltam az usanotiban megfogdostam őket. és hát bele is szerettem e 3 notiba: asus u5f; hp 2400 és IBM x60s. a hp-t és az IBM-et ki is próbálhattam, az asusból csak a celeronos procis volt kiállítva, de op.rendszer nem volt rajta, így bekapcsolni nem lehetett. Viszont a bill, és fogása meg a sulya mindnek okés volt. egy 13''-os tablet asus bekapcsolt állapotban volt, és nem volt annyira meleg.->ennek hasonló ''belseje'' volt, mint az u5f core2 procisának.
    Az IBM-el csak az a gondom, hogy nincs benne opt.meghajtó, míg a másik kettőben van, és a dokkolós cucc hozzá meg nagyon drága, javasolták az usb-s csatl. megoldást, de azzal együtt kb. ott tartok árban, mint az asus-nál.
    Úgyhogy nem tudom mi alapján kellene döntenem, hogy melyiket a 3 közül.. mert egyik ebben jó, a másik amabban... Ja! a hp állítólag tud külsőfényérzékelést.
    Fogásra amúgy mindhárom masszívnak tünt, igaz nem járkáltam körbe vele a boltot ;o)
    Szóval a mai nap eredménye listán 3 noti, és egy nagy ''nem tudom''
    Ja! igen a hp és az asus cd-n adja hozzá a drivereket, míg IBM -nél le kell tölteni.

    Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

Aktív témák