Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • cqr

    aktív tag

    válasz adm #33299 üzenetére

    Notebookstore-ban mondott 8510p-t az eladó (t7300,fx570m) de vagy félreértettem vagy ő mondta a "p"-t csak véletlenül mert nagyon úgy tűnik, hogy tényleg csak a w-t szerelik fx570-el, így valsz 8510w : ))

    ha 4 év után kisebb munkákra, netezésre, filmezésre elég akkor már jól jártam.
    szvsz nagyon jó esély van erre (mint írtad jó hűtéssel remélhetőleg nem lesz a kártyával baj), elég jó érték van a 87XXw-ben.

    Egyébként amennyit mostanában a t500-akról olvastam.. lehet egy logout írást megérne.. :DDD tipikusan annyi graf telj kell nekem (mondjuk nem játékra) ami az fx570-hd3650-4570 vonalában van (t61p vs 8510w ; t500/w500 vs 8530p,w) és noha eddig thinkpadban gondolkodtam (egy ideje az van (tudja az ember mit hol keressen..)) azért a lenovo az egész 500 as seria kapcsán egy "ejnyebejnyét" :DDD megérdemelne (csak a keyboard pl..)..

    Plussz ha a pénz számít akkor csak tovább bonyolódik a helyzet.. melyikből talál az ember megfelelő 0.5-1 éves használtat, vagy egy épp megfelelő renewt (persze ez csak hp), ha nagyon jó áron van akkor honnan van, külföldről/ebay ről hozni de akkor meg be kell vállalni a kockázatokat.. Nem egyszerű :))

Aktív témák