Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz Maszti #3314 üzenetére

    Én arra, hogy bemennék egy rendes notiboltba és vennék vmi új cuccot rendes garanciával amit bővíttetek 3 évre. Lehet h igy nem lesznek a notiban olyan fain cuccok de legalább nyugodtabban alszom. Amugy amiket itt leírtál eléggé szórnak árban. Van itt 240ért de 130ért is. Igazábol mennyit szánnál rá? Mire kéne a noti? Ha meg tleg hosszu távra kéne mint ahogy azt korábban irtad, akkor szerintem az asis felejtős. A T60 nem tünik rossznak bár gyanusan olcson hirdetik. Ráadásul az adatai is hagynak némi kivánnivalot. Alig van rola irva vmi, meg lyen, hogy 128 MB -os VGA, hát ez aztán sokat mond...Az általad linkelt notik egyszerüen nem 1 kategoriájuak tehát összehasonlitani se igen lehet öket. Szoval nemtom. Sztem először határozd meg h mire kell a noti, aztán találd ki h a főbb paraméterek mienek legyenek, aztán h mennyit szánsz rá, és utána kezdhetsz keresgélni. Aztán jönnek a koompromisszumok. Pl. nekem a 3 év gari többet ér mint egy erősebb proci. Bármelyik még a T60as is beszarhat vagy lehet vmi apró baja és ha egy notiszervizben fizetni kell, akkor sok esetben mélyen zsebbe kell nyúlni. Szóval érdemes lenne kicsit átgondolnod a dolgot szerintem.

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Aktív témák