Hirdetés

Aktív témák

  • Scalpel

    senior tag

    válasz Napfénysüti #32480 üzenetére

    Teljesen egyetértek.

    Nos, akkor én is leírnám tapasztalataim a valódi BC termékekkel kapcsolatban.
    Van itthon két valódi BC gép, meg egy annak mondott acer travelmate 5520g... az egyik BC gép egy sok-sok éves Toshiba portégé, én lehetek 4-5. tulaj, és már megvan az utódom. Hát mit mondjak, a festék nem kopott meg rajta, míg az acer festése a palmresten 1 év otthoni nagyon keveset cipelős használat után már szanaszét kopott... no comment. A másik BC gép ugyebár A ThinkPad! Én is egyébként sok hónap olvasás és kutatás után lyukadtam ki oda, hogy nekem valódi BC gép kell. Oké, hogy elindított garanciával vettem meg, meg nem is top felszereltségű, de megérte.
    A Nokia E50-em az E széria legalja... ennyit telefont még nem dobáltam (előtte minden telefononommal hímestojásként bántam)... csak használati karcok vannak rajta, és mivel minden anyagában színezett rajta, így semmi sem kophat meg. A másik telefonom egy öcsémtől megörökölt SE k750i, amit szintén BC-nek tituláltak régebben egyesek... na azt szégyellem elővenni, olyan ramaty állapotú, és még csak nem is én harcoltam le, pedig szerintem gyengébb kiképzést kapott, mint az E50-em.

    Na ezért veszek egyelőre nem üzleti felhasználóként is hardcore üzleti cuccokat és inkább kötök némi kompromisszumot felszereltség terén a pénztárcám javára. És ezért is ajánlom ezeket a termékeket, vagy ezen gyártók consumer termékeit...

    Csoporttársnőm 440ezer forintos!!! Asusa két év alatt kétszer lett alaplapos... másodjára a garanciaidő lejárta után egy héttel... ez azért kicsit elgondolkodtató. :U
    mod: off

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák