Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • creative28

    tag

    PeterkeT, említetted, hogy az NX 7400 is "elmegy"! 1,5 éve használok egy ilyet Celeronnal (+ 2 év Care Pack jobb félni!), megy a Vista is. Az NX7400 BC, csak tisztázzuk, mint az elődje a 7010 is kökeményen az volt. Bár árban sokkal feljebb volt pozicionálva. :U
    Valaki említette, hogy hajlik, nyeklik nyaklik stb. Az NC sorozat legtöbbje (NC6400, 6320) ugyanazt a belső kis vékonyka magnézium merevítő keretet tartalmazza, mint az NX 7400 persze méretre alakítva (14,1 - 15,4").
    Mit akarok ezzel mondani? A Ház merevségéban semmiben nem különbözik az NX és az NC. (Én szedtem szét, mindketőt).
    A szolgáltatásokban (extrák), garanciában, karcálló borításban stb. igen. Az Acerrel kérem ne hasonlítsák össze a HP NC-NX-t. Csak az árában egy kategória, megbízhatóságban nem, persze ettől lehet tartós az Acer, csak komolyabb hiba esetén nem mindegy, hogy hányszor viszik ki BRNO-ba. :))
    Thinkpad: a munkagép! :R Olyan technológiai fejlesztésekkel rendelkezik, amikről a konzumer márkák, csak hallani sem hallottak, és ha akarok extrém esetben rá is állhatok, vagy ha felboril a kávéscsésze akkor nem kell futva sikítva menekülnöm, hogy meghalt a notim. Nem szép? A szépség relatív! Nekem az, pláne, ha napi 10 - 12 órát kell használni kisebb szünetekkel, akkor pláne "szebb", sokkal, mint az Acer, vagy a FS Amilo, esetleg egy jó kis Gericom, vagy Notebbok márkájú notebook (Display Szervíz). És munka közben hordozni is tudom, pláne a T szériát. Az Acernél szép a TravelMate név, de csak név, tudás az ablakban, sajnos tapasztalatból mondhatom, hogy ezek nem bírják a 10 - 12 órát, bekapcsolva hordozást. stb huzamosabb ideig, aztalra jók, de akkor miért kerül annyiba egy Acer TM, mint egy valódi BC noteboot. Az sem győz meg hogy házhoz jön a Szervíz, aki ennyivel megelégszik meg is érdemli! :C
    Apple: tényleg szép! Kár, hogy M.O.-n nincs megfelelő support, ami meg van, annak meg csak a neve support. Amerikában vezeti a megbízhatósági statisztikákat, de én akkor is egy ThinkPad-ra, Dell Latitude-ra, vagy HP BC-re szavazok. Én már csak szeretem a konzervatív de piszkosul megbízható NoteBookokat.

    Ha valakit megsértettem, hát bocsi, de ahogyan egy nagyon kedves notebookokkal foglalkozó boltban dolgozó szervízvezető barátom mondaná, szarból nem lesz zsíroskenyér. :K

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo THINKPAD T61-Core2Dou T7100 1GB iX3100 14" XGA 120GB HDD WinXPPro

Aktív témák