Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasiel

    senior tag

    válasz BackStaBbR #50191 üzenetére

    BenQ GW2760HS

    (#50195) core2: "Gondolom jó vétel mert a Dellek azok szoktak lenni"
    Talán mondhatjuk úgy, hogy a legjobb ár/érték aránnyal rendelkező monitorokat a Dell gyártja, de természtesen tőlük is vannak nem ajánlott típusok szép számmal.
    A P széria IPS tagjai összességében egész korrekten sikerültek. A P2214H a mostani Dell-ed mellé teljesen megfelelő lesz. :K

  • Rasiel

    senior tag

    válasz BackStaBbR #50489 üzenetére

    Ha elsődleges a filmnézés, akkor a BenQ GW2760HS-t ajánlanám. Ahogy lentebb El Kebir írta, megoldható ezen is, hogy TV-ként funkcionáljon.

    (#50490) Danielssss: Használtam már GL2250-et, de nem volt lehetőségem megnézni, hogy tudja-e a magasabb képfrissítési frekvenciát. De nagy valószínűséggel mondom, hogy nem.

    (#50494) Vasinger!: Mindkét Dell monitor - mondhatjuk - legendás, jól sikerült darab. Az U2412M méretben és képarányban nyújt többet, másban úgy gondolom nem. PWM CCFL-nél nem zavaró, bár lehetnek itt is kivételek. Betekintési szögekben abszolút nem nyújt többet az új modell. Homogenitás azonos típuson belül is lehet változó. Egy régebbi rev.-es U2412M-et használtam, ott különösebb probléma nem volt vele ezen a területen. U2311H TFTCentral teszt szerint nem igazán jeleskedik ebben, kérdés, hogy téged zavar-e. Gondolom, ha igen, akkor már rég lecserélted volna. ;) Én abban az esetben váltanám le a mostani Dell-t, ha olyan monitorhoz tudnék hozzájutni, ami érezhetően többet nyújt (méret, felbontás, egyéb extrák). Tény, hogy jól sikerült az új rev.-es U2412M, de az U2311H is a mai napig egy komoly monitor. :K

    (#50495) marec1122: Pontosan milyen profilod van ahhoz a monitorhoz és honnan szerezted be azt? Egyébként, ha a legtöbbet ki akarod hozni a monitorodból, akkor műszeres kalibrálással érdemes próbálkoznod. A "szemre belövés" sosem fogsz olyan eredményt elérni.

    (#50500) Radeon50: Dell P2314H. Szakszerű kalibrálást Oázisnál és MonitorGurunál végeznek.

    (#50501) jayce: LG 27MP55HQ-P :K Ha nem zavar a PWM-es háttérvilágítás szabályozás és az erősebb tükröződésgátló bevonat, akkor a 27EA33V-B is jó vétel. EA53-as széria a homogenitás problémái miatt sem ajánlott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák