Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • I3EI\ICE

    aktív tag

    válasz Isual #33230 üzenetére

    Arra gondoltam, hogy az olcsó IPS-eknél sajnos tényleg gyakran észlelhető sötét tartalomnál az IPS-glow a sarkokban akár tökéletesen merőleges szögből nézve is, míg a VA-knál amiket én láttam, nagyjából egyenletes a fekete szemből nézve. Az AMVA paneles S2440L-t sajnos csak fényszennyezett környezetben tudtam összevetni a 2312-vel, de sokkal mélyebbnek és egyenletesebbnek láttam a feketéjét az S2440L-nek. Nagyon kipróbálnám azt a monitort teljesen sötét környezetben, ahol a Glossy kijelző hátránya nem jelentkezik, ugyanakkor a fekete mélységének előnyei jobban kijönnek. Annak ellenére könnyen el tudnám képzelni desktop illetve filmezős monitornak, hogy kisebbb a színtere, holott - Te már tudod mennyire- elfogult vagyok a WCG-s monitorok iránt. Videózásnál tudott zavarni a glow még a 3011-en is, pedig ilyen szempontból (is) a legjobb IPS monitor volt, ami nálam megfordult, vagy talán még az LG W2420R, aminek az A-TW polariser miatt szinte teljesen homogén volt a feketéje, ellenben -szerintem- nem volt annyira mély...

Új hozzászólás Aktív témák