Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imibácsi

    aktív tag

    válasz Zola007 #440 üzenetére

    Zola, nekem 10 éve egy Epson FX-1050 mátrix nyomtatóm volt, ami nagy volt, nehéz, hangos, büdös és lassú :):):) Ahhoz képest a rákövetkező Canon BJC-2100 is kicsiny kánaán volt. És most az lbp egyenesen király a 600x600 DPI-vel :)

    Mellesleg a kari Gólyabálra ezzel a nyomtatóval gyártottam a meghívókat és a jegyeket, és abszolút elfogadható minőségűek lettek. Bár a fényes papíron először megcsúszott a nyomtatás, de ha beállítottam a programban a Heavy paper-t akkor jó lett. Igaz baromi forró volt a papír :)

    Épp ma néztem a MM-ban azt a Samut ami neked is van. Nekem kicsit gagyinak tűnik a burkolat. Mondjuk a nyomtató tipikusan az a termét amit egyszer leraksz a helyére és onnan többet nem mozdítod el. Csak úgy szemet szúrt, bár ennyi pénzért végülis nem rossz.

    Még annyit a minőséghez, hogy itthon van egy HP Laserjet 5 lézer is. Nem egy mai darab, de bontatlanul kaptuk tök ingyen fél éve. Nagy és nehéz, de szövegre ez is jó, viszont képet ne akarj vele nyomtatni mert csíkos lesz :)

    [ Szerkesztve ]

    Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát, Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn, Egy nép és egy lélek, egy ország, egy érdek, Egy becsület, egy szerelem, egy mikrofon ez mindenem.

Új hozzászólás Aktív témák