Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DithenS

    senior tag

    válasz windy #46122 üzenetére

    CH gépekhez sosem találtam specifikációs adatokat. Ezért is mondtam le róluk. Azt írják, az Arctic modell hangos,
    mert izomból oldja meg a magas COP értékeket, azaz magas venti fordulaton megy mind a benti mind a kültéri. Videók is vannak fent, ami azért igaz szubjektív, de hát akkor is…
    Aminek nincs specifikációs adatlistája diagrammokról, addig sajnos nálam kiesnek ezek. Comfort X is pont ilyen gép, sokkal magasabb a légszállítási kapacitása (ergo hangosabb) mint egy japán. Ez miatt egész jól fűt -10-ben is! De hát hatalmas szél zajjal. Ha meg belenyúlsz a programjába és leveszed a ventit, egyből kiderül a turpisság, mert úgy elszáll a fogyasztás az egekbe hogy nem igaz, vele a jó COP is, nameg akkor a hatékonyság is. Szomszédomnak is ilyen van, ne tudd, milyen rohadt hangos -3 fokban a kültéri egysége. Majd leszáll a falról annyira pörög benne a venti. A beltériről nem tudok véleményt mondani, ahhoz az kellene h ott is aludjak :D
    Szóval tényleg olcsó húsnak híg a leve. Nameg a kínaiak szeretnek trükközni, fent linkeltem egy gépet.
    -7 fokban leadja névleges teljesítményének a 60%-át, de azt is full magas ventillátor fokozatok 20C• benti hőmérsékletre állítva…. Magyarul ha 23 fokra teszed, és beszélgetni is akarsz alatta ergo leveszed a ventit, már az a 60% sincs meg :(

Új hozzászólás Aktív témák