Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    Sziasztok

    Új ház vásárlása előtt vagyok. Fractal Design Torrent lesz a választottam úgy néz ki. Van egy kérdésem a fan hubbal kapcsolatosan. Ezt a manual-ból vágtam ki.

    Szeretnék megerősítést kérni a következő dolgokban tőletek hogy jól gondolom-e.
    A FAN 1 csatira a CPU hűtő (esetemben DeepCool AK620) venti kábelét kell rádugnom ahogy a kép is jelöli. A FAN 2-9-ig bármilyen méretű PWM-es venti mehet, a kis csati ami alatt Power szerepel ennek a kábele gondolom SATA csatiba végződik, így kapja a szuflát a hub, a GND FG csatit pedig rá kell dugnom az alaplap CPU csatijára?

    És akkor egy kis technikai segítséget szeretnék kérni. Gondolom a GND FG mivel össze van kötve a lap CPU csatijával, a csati így adja a PWM jelet a hubnak? A FAN 1 csati elvileg oda vissza képes kommunikálni ezért kell arra dugni a CPU hűtőt, mivel a BIOS-ban így fogom látni hogy épp mennyit forog a hűtő 2 ventije?
    Ha mondjuk beállítok egy 50%-os fordulatot akkor akkor az összes venti 50%-on fog forogni? A hub ezt le tudja kommunikálni hogy mondjuk a 3db 14cm-es venti is 50%-on forog illetve a 2db 18cm-es is?

    Köszönöm a segítséget! :R

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák