Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HREH

    senior tag

    Megjött a FD Torrent RGB, házvásárlás letudva 8-10 évre :DDD
    13700KF + NH-D15 + RTX3070 került bele.
    Jó masszív, van benne anyag rendesen, tágas, nagy porszűrők, egyszerűen levehető előlap.
    Kábelmenedzsment bár nem a legjobb benne, korántsem annyira gáz, mint amennyire netes teszteknél olvasni (inkább a Compact-nál durva). Szépen el lehet vezetni a kábeleket (igaz nekem sose sikerült :DDD ), igaz itt még nincsenek bekötve az aRGB kábelek + a LED szalag sem.

    Maga a szerelés pofonegyszerű volt a nagy hely miatt, szépen elfért benne az NH-D15. A hűtés meg... brutális, a két első 180mm-es venti még 50%-on is bőven lehűt mindent, a VGA pedig alulról kapja a friss levegőt. Táp sem kapja a meleget, a felső venti kinyomja a meleget, illetve tervben van még egy hátsó venti is.
    Most este próbaképp az RGB miatt bekötöttem csak a ventiket is. (Fehér a VGA is, csak béna a kamera :D )

    A VGA tartón még én is gondolkodom, hogy bekerüljön-e, jobb lenne inkább a másik saroknál megtámasztani. Az egyik 180-as nekem is kattog, hátha bejáratódik majd.

    A másik furcsaság, hogy a FanControl progi a két 180-as ventit bár felismeri, az egyiket már 48%-on (~660RPM) el tudja indítani, a másikat csak 51%-on (~700RPM), közben a hivatalos oldal szerint 300RPM a minimum sebesség, de ha leveszem kb. 25%-ra, akkor nem indulnak el :F
    CB23-ban 28.000 pont jött össze, külföldi fórumokon 29-30.000 pontokat kapnak, valószínűleg undervolt megoldaná ezt is.

    Kérdés, hogy az 5 venti mehet-e egy aRGB headerről, vagy jobb lenne elosztani kettőre? :R

    [ Szerkesztve ]

    "Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

Új hozzászólás Aktív témák