Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz turorudi #51236 üzenetére

    Kicsit drágállom: 27k-tól indul
    Speciális alaplap kell hozzá (ezekből kevesebb van), amelyen fektetve, mint egy notiba lehet bedugni a noti memóriákat, mert ugye az alaplap hanyatt pozícióba kerül bele és nem férne bele állított hagyományos RAM modul.
    Pl. a Z77TM-ITX -et néztem, de itthon árat sem találok rá.
    Az összeszerelés szerintem nehézkes, mert a ház teteje (aluból van) a cpu hűtőborda és amikor bele kell tenni az alaplapot, előtte kell rá csatlakoztani a kábeleket, majd rátenin a pasztás bordára, 4 csavarral rögzíteni. Amennyiben még SSD vagy noti vinyó is van, akkor annak kivételekor újra kell pasztázni a bordát. Azt sem tudom, az SSD/noti vinyó honnan kap tápot, mert ha jól tévedek ebbe külső tápos alaplapok mennek, szóval rejtély.
    Én nem hiszem hogy 30 ezret szeretnék, ezért a nehezen szerelhető speciális, drága alaplapos, ki tudja milyen megbízhatatlan külső tápos megoldásért fizetni.
    http://www.techspot.com/article/667-thin-mini-itx-fanless-pc-build/page5.html

    Számtalan kicsi, olcsóbb, ITX-es jobban szerelhető ház kapható, melybe bármilyen olcsóbb ITX alaplap belemegy, hagyományos RAM-al, HDD-vel, SSD-vel, akár panel vagy éppen SFX táppal.

Új hozzászólás Aktív témák