Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kromatika

    veterán

    válasz RVR400 #30517 üzenetére

    Nálam is volt már hajlított panelú lap,de az nem a háztól,hanem attól hajolt meg ,mert a kolléga 1 kg-os cpu hűtőt használt rajta,de nem rakta fel a hátlapi merevítőt.az hogy a sarkoknál instabil a ház,semmi köze ahhoz hogy a lap normál(értsd nem direkt csavargatós)normál ház mozgatástól meghajolgat.ilyen nincs.Szerelés közben sem. :( Én is sok házat használtam,teszteltem szereltem az elmúlt 2 évben, többek között Antec,Akasa,CM,Revoltec,Sharkoon,TT stb.. a kezdő és a felső kategóriáig.példa képpen haverom megkért hogy mATX ház kellene neki ,de nagyon fontos az alsó táp,alaplapi kivágás,porszűrők,ssd keret,kábel elvezetés,elfordított vinyó keret,160mm magas hűtő,és hosszú vga is be férjen.és minél jobb hűtés.Mind ez max 15000Ft-ért.Kinézte magának az Aerocool PGS QS-202-at.Mondtam neki hogy én már szereltem,és nem rajongok az anyag minőségért inkább vegyen Fractal Design Define Minit plusz 10 000ft-ért..De neki az már drága volt.Nos megvettük,össze raktam neki,és az oldal lapok nélküli nyeklő ház,az oldal lapokkal stabil volt.A teteje is vékony anyag a venti helynél,de oda raktam egy 14cm-es ventit és úgy már sokkal stabilabb.Boldog volt mert 15 ből kapott egy nagyon jól szellőző,jól szerelhető, mATX házat(elől felül 14cm!hátúl 12 cm venti)ami kiváló szolgáltatásokkal rendelkezik(a fent leírt kritériumok mindegyike)Azt mondta őt nem érdekli hogy instabil,mert egy helyen fog állni a ház,és így oldallapokkal amúgy sem instabil.Többet ér neki a ház szolgáltatásai,és a kiváló szellőzés.Ezt csak mind azért írtam le,hogy azért nem lehet lefikázni egy házat,mert megcsavargatjuk oldallapok nélkül,és ha mozog akkor szar,(oldal lapokkal stabil)és nem ajánlott,ami meg nem mozog na az király.Vicc kategória hogy pl Antec P182,P183ról kérdez valaki,és rögtön benyomják a videót ahol megmozgatják.És akkor ugye szar.Közben külföldi tesztek tucatjában,majd maximális pontszámot kap.Az NZXT Tempest 410 ,meg nem mozog,és az ajánlott.Mintha ha egy kategória lenne a két ház.Ez vicc

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák