Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    Sziasztok! Nagyon hosszú idő után szeretném lecserélni a gépem. (Lehetőleg minél hosszabb időre szólóan .:))
    Nagyjából összerakosgattam a szükségleteimnek megfelelő gépet, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, hátha van jobb megoldás is itt-ott.

    Processzor: Intel E 8500 50k(Nem tervezek nagyobb videókódolási műveleteket végrehajtani, így nem vagyok rászorulva a 4 magra, és ennek a procinak tűnnek a legtávolabbra mutatónak a tulajdonságai)

    Alaplap: Gigabyte GA-EP35-DS4 35k (Egy ismerősöm azt mondja jobban megérné a P45, mert újabb, de bátyám szerint a P35 annyira jól eltalált, stabil és sokszor próbált alaplap, hogy fölösleges a P45-el kísérletezgetni. Sajnos a A P45-elszerelt gépekről hallottam is már igen negatív történeteket)

    Memória: Corsair 2x2GB DDR2 1066Mhz TWIN2X40968500C5D 17k

    VGA: Sapphire 4870 1GB DDR5 TOXIC 60k

    Táp: Gigabyte Superb 720 22k

    Ház: Gigabyte GZ-X6 fekete 12k

    A stabilitás a legfontosabb szempontom jelenleg. Emellett, elsősorban egy időtálló gépet szeretnék összerakni, amin pár év múlva -esetleg egy finom tunning után- eldöcögnek az új játékok valami értelmes felbontásban. (Elég nagy monitorhoz vagyok kötve, amin elég idétlenül néz ki bármi 1200 alatt). Leginkább erre, és néhány viszonylag magas memóriaigényű alkalmazásra használnám a gépet. A többi alkatrész már összegyűlt az idők során. Ezeket szeretném összehozni 200k alatt. Nem halnék bele ha valamivel több lenne, de természetesen nem is szeretnék feleslegesen költekezni.

    Előre is köszönöm az esetleges válaszokat.

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Aktív témák