Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz ADAM1337 #95437 üzenetére

    igazából ez kicsit felesleges is, mert a lithium töltő áramkörön felül van benne egy 1,5V-os LDO, de a G305-re közvetlen rá lehet kötni az akksit, le tudja kezelni. annyi csak hogy minimális coil whine lesz tőle, de ha van rajta tető akkor nem hallható.

    a fő gond az akku szint kijelzés szvsz. eddig még nem találtam olyan töltő modult ami akkor is jelez valami LED-el, ha alcsony az akksi feszültség, az meg nem pálya ugyebár ha magától kikapcsol. ezt találtam még amit bele lehetne hekkelni az egérbe, mondjuk egy nyomógombbal együtt, hogy le lehessen csekkolni a nap végén hol áll az akku, és ha már elérte a 25%-ot akkor mehet töltőre. csak ugye ez +1 kis pcb meg +1 gomb, az is gramm ;]

    sztem a középső elemen meg az alján lehet sokat fogni, nekem úgy lett 75g az első próbálkozás wireless töltővel és 250mah akksival, hogy azokat nem faragtam egyáltalán.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák