Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CooLM@$TeR

    tag

    válasz Synthwave #94363 üzenetére

    Ez nekem is feltűnt és tényleg zavaró, főleg mivel lektoráltam is már nyomtatásban megjelent magazint, fordítást. Mivel semmilyen szinten nem kapcsolódok ehhez a projekthez, így beleszólásom sincs, de majd alkalomadtán jelzem a srácnak.

    formula01: Passz, nekem továbbra sincs közöm az oldalhoz, csak az egész projekt mögött álló személyt ismerem. Én is kb. 3-4 hete tudok az oldal indulásáról, és hogy ez a telefonszám most csak egy placeholder vagy tényleg valós, őszintén szólva fogalmam sincs. A kapcsolatteremtő lehetőségek közül az általános ügyfélszolgálati email cím vagy a feltüntetett Discord/Facebook közösségi felületek is szóba jöhetnek még.

    Ha felmerül még majd pár kérdés akkor nagyon szívesen rákérdezek majd.
    Az árak tényleg jónak tűnnek, maga a srác pedig teljesen megbízható, ezt meg tudom erősíteni mivel sok éve ismerem már. A projekt mögött álló csapat és a fejlesztők létszámáról nem tudok semmit, ezek nem is tartoznak rám.

    Mint minden új dolognak, ennek is kell hagyni egy kis felfutási időszakot; idővel remélhetőleg minden a helyére kerül.

Új hozzászólás Aktív témák