Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kocsiska15

    tag

    Sziasztok, már régóta keresek új egeret de most sürgős lett a dolog és elkélne egy kis segítség, tapasztalat :)

    Kutakodás után (fórumok/videók) két fő versenyzőm van, ebben a sorrendben:
    1. SPC Gear LIX
    2. SteelSeries Rival 3

    - Mi alapján gondoltam rájuk: ár, vezetékes, állítható (alacsony) DPI, legalább 6 gomb, méret megfelelőnek tűnik, jó értékelések
    Róluk vélemény, tapasztalat, meglátás? Esetleg helyettük más?
    (A Logitech és DeathAdder egereket kizártam, a több helyen olvasott negatív vélemények miatt - főleg a duplakatt dolog zavar, nem szívesen kockáztatok)

    Egy kis összefoglaló ha kéne esetleg:
    Újat szeretnék, a keretnél 10ezer Ft környékén húztam meg a határt először, de plusz 2-3 ezer forint mindenképpen mehet ha megéri (a fentiek is kb. 12k körüliek). Főleg játékra kéne (FPS és minden más is). Kéz méret: 20 cm + 10,5 cm, az egér fogása, hát.. leginkább ilyen palm/fingertip keverék (a mostani apró egeret kénytelen vagyok teljesen fingertip-pel használni, de a nagyobbaknál más a szitu) - viszont elég könnyen alkalmazkodok azt hiszem. Az oldalt lévő 2 plusz gomb még hasznos.

    Az egereket sajnos nem tudom megfogdosni, kipróbálni :( így "látatlanban" megy a dolog. Színes LED-ek meg hasonló külső dolgok abszolút nem érdekelnek.

    Bármilyen tippet, meglátást szívesen fogadok. Köszi előre is :)

Új hozzászólás Aktív témák