Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    Hali!

    Gondolkodtam, hogy alzán kuponnal megvegyem-e a Glorious Model O -t, keresőbe írva meg sokféle találat kimarad az egér neve miatt. :) Kábelre láttam van panasz a csomagolás miatt, meg nehéz takarítani (mondjuk ez lehet nekem is gáz hetente kipucolni. :D )
    A mostani egérrel nincs sok bajom, de kipróbálnék más milyet is.
    MS Imo 1.1 volt számomra a legjobb, most Zowie ZA11 van, de lecserélném/szeretném tartalékba rakni kicsit, ezzel csak annyi bajom volt, hogy túl kemények voltak a gombok és pár hétig rossz volt a matt felület számomra, míg nem használódott el kicsit, hogy jobban tapadjon rá az ujjam. (nem izzadós), 20-22cm-es tenyerem van, 10-10,5cm széles, fingertrip fogással tolom, de néha a másik kettőfajtában is, játéktól is függ néha, 400dpi-n játszok nagyrészt fps-t. Nem muszáj alzáról vennem egeret, csak megláttam ezt a méhrácsos kinézetet és megtetszett, hogy 68g az egész egér, főleg, hogy méretben is hasonlóak a mostanihoz. Keretem az 25-30k-ig megvan erre, de nem fizetek többet egy egérért, ha nem muszáj, nekem elég az 5 gomb rajta, csak minél jobban tudjak gyilkolni. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák