Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    Hátha érdekes az információ valakinek...

    Volt szerencsém kipróbálni a TESORO Sagitta egeret, és nem nyerte el a tetszésemet.

    Sőt! Azon egerek közé tartozik, amelyek esetében feltenném a kérdest a tervező mérnöknek, vajon mire gondolt, amikor a bal és a jobb gomb belső felére "szarvakat" tervezett!? :U

    Nem az első ilyen egér, de aki ezeket a "hegyes" gombokat kitalálta, azt arra ítélném, hogy egész nap nyomkodja.

    Persze nyilván függ az ujjak hosszától, de nekem konkrétan bökte az ujjbegyeimet az a két, tűhegyes "csücsök".

    Másfelől kipróbáltam a HP Omen 600 egeret is, és bizton állíthatom, hogy eddig a legkényelmesebb egér az én, közel 21 cm-es jobb kezemnek. :K

    Egyszerűen olyan, mintha a "tenyerembe öntötték" volna. Azért is meglepő ez, mert vizuálisan nem tartozik a hosszú, nagy egerek közé, de szerintem azért (is) ennyire kényelmes, mert elég erőteljes, meredek ív alkotja a közepét, ami a profilja felől nézve jól megfigyelhető.

    Tudjuk, hogy milyen szenzor és kapcsolók kerültek ebbe az egérbe? Jó volna tudni, hogy ez minőségi vételnek számít-e ilyen szempontból is!

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák