Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz CséZé #7309 üzenetére

    Ha új és 8k alatt van, tuti venném. :K

    Nekem jól bírta anno. Csak eladtam. Kíváncsiságból. Utólag megbántam. :D Aztán a következő években -kisebb kitérők után :)- WMO 1.1-eket, meg IM 1.1a-t használtam (ugyanaz az optika, mint ami az IME 3.0-ban van). Imádom ezt a 400dpi-s MS-szériát. Alá mondjuk egy Corepad C1, Everglide Titan + jó skatez/hyperglide. 500 Hz. És hent. ;] Vagy esetleg Photoshop. (Bár persze egy bizonyos kategórián túl már Wacom-tábla bármilyen egér helyett.)

    Hatásra...könnyű műanyag. De igényesen eldolgozva. Az oldalsó gombok picit lötyőgősek. De használhatóak. Meg ha vigyázol rá, 5 év múlva is ott "lötyögnek". :D
    Nagyon könnyű méretéhez képest. Egyesekben keltheti a "kicsit olcsó" érzetet, bennem egészen biztosan mást kelt. :K
    Kábelét (mint mindegyik másik egerét) érdemes felragasztani valahová (monitor, hangfal, valami) a megfelelő hosszal. Így a kábelt is kíméled.

    Ja, és drivert nehogy felrakj. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák