Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fazr

    senior tag

    válasz Deviance #6974 üzenetére

    Ha nem játékhoz kell akkor szerintem a lézeres is megfelelő, de nekem anno játékhoz kellett:D

    Korábban használtam egy rövid ideig (2 hét után adtam el :DDD ) Roccat Kone v2-t. Alacsony érzékenységgel játszottam és amikor gyorsabban akartam húzni az egeret egyszerűen nem érzékelt, mozdulatlan volt a célkereszt, esetleg kicsit vibrált helyben. A lézer legtöbb egérpadon nem tudja lereagálni a gyors rántásokat (pl nekem 40 cm kell a megforduláshoz). Persze ez magas érzékenységnél nem okoz gondot elvileg, mert sokkal kisebb és lassabb mozdulat kell mindenhez.

    Ismerősöm Copperhead-je 5 különböző szövet egérpadon használhatatlan volt, mert alap állapotban 2cm-es négyzetben rezgett a kurzor, nem találtunk megfelelőt.

    Ezeken kívül a legkisebb kosz hatására nem érzékel, ki kell fújni belőle. 3 év alatt a Deathadderemmel ilyen egyszer sem fordult elő. Esetleg ha ez lenne a legnagyobb baj...de nem :D

    Minden esetre nekem ennyi bőven elég. Eddig sem vettem, ez után sem fogok lézeres egeret venni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák