Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz dobragab #45156 üzenetére

    Lehet hülyén fogalmaztam, és nem bedönthetős, hanem olyan, mint a mostani Gigabyte GM-M6900 egeremnek a görgője.. Nah mindegy, igazából nem feltétlenül gond ha nem olyan. Az is csak azért kellene, hogy a ts bindeket arra rakjam, de ha van 2 plusz gomb az egéren (az alapokon kívül persze), akkor arra is át tudom rakni.

    Erre gondolsz? http://eger.arukereso.hu/cooler-master/cm-storm-alcor-sgm-2005-klow1-p221147290/#termek-leiras
    CoolerMaster egereket nem ismerem, kicsit bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban, bár az árával nincsen problémám.
    A G402-es Logitech tetszik, mint kinézetre mint tudásra. Ha van még más egér azért, mert a görgő nem számít, és esetleg többet tud jobb áron, akkor azt ha nem nagy kérdés, légyszíves írd le! :) A segítséget pedig köszönöm, G402-őn most erősen agyalok. :R

    Szerk: Láttam olyat az ajánlott egerek listáján, hogy "ajánlott felbontás" . Ha én a G402-t pl. 400DPI-n használom az ajánlott "<2080" helyett, akkor az tulajdonképpen miért is baj? (Vagy ez a része off itt?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák