Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kellcucc

    aktív tag

    válasz nyunyu #40860 üzenetére

    Ezek szerint logitech egérben ne gondolkozzak? Igazából kéne elém 10 patkány és fogdosnám őket, de nincs az az isten, hogy én 3-5 nagyobb üzletet körbejárjak, ahol ki vannak téve az egerek (se bérletem, se időm ilyenre nincs nagyon) Célirányosan mennék, hogy mondjuk tudok 3-6 típust és megnézem melyik boltban lehet megfogdosni.

    Konkrétan utána kellett néznem miről beszéltek. Nem, én nem claw grippel gépezek, hanem fingertip-el. Kép

    Legalábbis az mx518-nál. Lehet egy fás típusú egérrel a palm menne. Claw-ot a kis microsoft compact egérrel tolom, iszonyat fárasztó nekem.

    De nem is az a fontos, hogy most a három közül melyiket használom, hanem az, hogy olyan egeret keressek, aminél a gyűrűsujj az egér oldalán van és oldalról támasztja, mint a hüvelyk a másik oldalról és nem fent napozik a jobb gomb mellett.

    Közben rájöttem, miért fárasztó az 518. Sok kockulásnál mivel a gyűrűsujj fent van és nem segít annyit a mozgatásban, mint a kisujj, a kisujjam fárad el baromira. Ilyenkor csúszik lejjebb a gyűrűs, az meg megfájdul mert oldalról nyomja az egér. Patt helyzet. Emiatt akarok másik egeret.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák