Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necc

    addikt

    Üdv.
    Vezeték nélküli egeret keresnék a notimhoz, és az alábbi elvárásaim lennének:
    - csak logitech jöhet szóba
    - teljes méretű egér kell, ilyen notis miniatűr 2 újjal pipiskedve toligálós hülyeségek nem jöhetnek szóba
    - játékokhoz is kell, bár mivel "lowsense" -es vagyok, így egy 400DPI-s egér is megfelelne, nem kell hogy hardcore legyen, de azért egy átlagos egérnél is többet tudjon (mellékesen említeném hogy félprofi gamer vagyok :)) )
    - G7 nem jöhet szóba a hátrányai miatt, és mert csúszós kezem van

    Magyarázatok:
    - már a golyós egerek óta volt sok egér a kezemben, és eddig mindig a logitech-nél tapasztaltam csak megbízhatóságot és minőséget (no meg a Kensingtonnál), így 2004-ben úgy döntöttem, hogyha egérről lesz szó a jövőben, akkor számomra csak ez a márka jöhet szóba, mert itt már sorozatosan tapasztaltam, hogy nem csak a márkanevet fizetem meg
    - G7-el rendelkezik egyik ismerősöm, és sokszor panaszkodik, hogy az egér "kirepül" a kezéből játék közben, ez számomra egy elég idegesítő probléma lenne, és ahogy olvastam az egér élettartama sem elsőosztályú
    - bár játékhoz kell, nem kell hogy mindenáron "gamer" kategóriába essen, csak néha kellene egy kis szórakozáshoz, ha nekiállnék komolyabban zúzni egy kicsit, akkor úgyis előkapnám a jelenlegi G5-öm.

    Amit találtam magamnak az egy VX Laser Revolution lenne, erről kérnék tapasztalatokat, vagy alternatívákat :R

    Árlimit: ~15K

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Új hozzászólás Aktív témák