Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsiráfnyál

    aktív tag

    válasz salytmasztor #38260 üzenetére

    Hát nem tudom, kipróbálom. Annak idején Mx550-ről váltottam Performance mx-re, ezek között én nem éreztem változást input lag terén, pedig akkor aztán pont a CS (1.6 / source) volt a mániám. Most a Diablo a mániám, de itt sem érzem, hogy bármiben hátráltatna, pedig itt aztán folyamatosan gyors, precíz kattintásokra van szükség. Kösz a tippet, megpróbálom élőben összevetni egy ajánlott kábelessel, ha találok egyet valahol, lehet, hogy csak én szoktam hozzá túlságosan az évek során. A kábel miatt viszont állandóan emelgettem / húzogattam a régit. Ha egy kicsit is megérzem mozgatás közben, rögtön elkezd bosszantani, még ha nem is akadályoz érezhetően.

    Az mx performance "lötyögés" alatt azt értem, hogy felemeled, megrázod, és főleg a görgő, de a két gomb is hallhatóan mozog (míg a 300 Ft-os munkahelyi egerem meg se nyikkan). Ha gyorsan odébb rántod éles használat közben, akkor is hallod, ahogy valami alkatrésze elmozdul. Nem zavaró, meg egyáltalán nem érzed azt, hogy mindjárt szétesik, csak anno meglepődtem rajta, kicsit precízebb összeszerelést vártam el tőle (de mondom, lehet hogy ez valamiért szándékos is).

Új hozzászólás Aktív témák