Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz kemotox #38192 üzenetére

    várod el
    Nem várom el. De a kezem kicsi, a DA is b*szottnagy egér számomra, leírtam, hogy az A4techhez hasonló méretű kéne. Mx-ek, kana, IMO, ilyesmik NAGY. rohadtnagy. 115 mm a max hosszúság.

    Önállóság, emberek, önállóság
    Olvass már vissza akkor, és láthatod mennyit keresgéltem, de hiába, MM-be elmentem, ott lóf*sz nincs. Leírtam azt is, hogy a G100s talán jó lesz, de csak a nyíregyi MM-be láttam, de akkor még megvolt a DA. De oldalsó gombja mondjuk annak sincs...

    Állandóan ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel van bombázva a topic.
    Igen, mert amilyen egerek itt mennek, azok sokaknak nem felelnek meg, túl drága, túl nagy, kevés a gomb, stb okok miatt.

    Oszt ne legyenek flegmák a népek?
    Nyilván érthető, hogy frusztráló 100x ugyanazt leírni, de más ajánlós topikba is megteszik ezt.
    Ne legyenek flegmák. Olvass vissza, én tényleg próbálok hallgatni a tanácsaitokra, legalább 3x voltam MM-ben, keresek, böngészek egyfolytában, nézem az ajánlott egerek leírásait, tulajdonságait, review-okat, csak rohadtnehéz egy normális méretű egeret találnom. A kezem meg kicsi, ráadásul claw/fingertipes fogásom van, és kb 15 cm-t mogatom max az egeret, tehát emelgetem, pluszban néha az ujjaimmal irányítgatom a tenyerem alatt, de a csuklóm mindig fixen az asztalon van.
    G100s - > elmegyek, megnézem. Talán jó. (bár az oldalsó gombok hiánya fáj...)
    Mx300--> kevés a 400 dpi
    G302 - ezt nézegettem már, de elvetettem. Mondjuk lehet jó lenne, hossza talán jó, oldalt is van gombja.
    G303 - akkor inkább a 302
    Kana - Óriási
    Kinzu - oldalt nincs gomb, de 12 - akkor inkább a G100s, amúgy is hasonló méretű.
    Salmosa - ezt valahogy nem tudom elképzelni, hogy kényelmes, bár nem túl nagy. De eelyett is inkább akkor a G100s
    Abyssus - Talán ez sem túl nagy, de formára jónek tűnik. Viszont gomb sehol, és 12k+ --> G100s

    Érted már, hogy miért fakadtam ki?
    Köszönöm egyébként a listát ezek közül a G100s, és talán a G302 jó lenne, utóbbit sajnos nemnagyon tudom megtapizni sehol.

    Ami még szóba jöhet:
    Roccat Pyra wireless 12k-ért (aprón, alig használt dobozos)

    Abyssus

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák