Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doser0717

    aktív tag

    Azt hiszem kikristályosodott a dolog. :K

    Szisztematikusan végignéztem az összes ajánlott kategóriás egeret és nekem bizony egyik sem felel meg! :N

    Fingertip grip fogáshoz jó legyen. Ráadásul elég kicsi kezem van. Jobb kezes vagyok, tehát nem szükséges 'kétkezes' kialakítás.
    A hüvelykujjnál legyen 2 gomb, amúgy ne legyen telepakolva minden sz.rral.
    Logitech g9x járt a kezemben mostanság és méretre tökéletes volt. Ellenben a görgő miatt sem azt sem másik g9x-et nem szívesen vennék meg. Roccat-ról olvastam, hogy gyakori a görgő hiba így az kilőve.
    És azért legyen megfizethető.

    A lényeg a lényeg: a végén eljutottam a CM Storm-hoz. Hazai kínálatban már csak a Xornet elérhető, de amit én kinéztem, az a Spawn - ebay-ről 30usd-ért hozzá lehet jutni. Méretre tökéletes, teszteken (külföldi jórészt) mindenhol jókat írnak róla. És Avago ADNS-3090 optika van benne. És még tetszik is. Nekem 8e, nagyon max. 9000 Ft-ból itthon lenne. Vélemény róla?

    Esetleg azt tudja valaki, hogy a CM Storm-nak milyen a garanciája? Worldwide esetleg? Mert az ipon-on pl. úgy írják, hogy "3 év gyártói garancia", tehát nem az üzlet adja. És ez a 3 év amúgy is biztató.

    i20N, Surriento, GBS 57

Új hozzászólás Aktív témák