Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izee

    senior tag

    válasz whYz #24987 üzenetére

    Az anyagköltség hülyeség. Nem az anyag a drága, hanem ha feliserik, hogy alkalmas pl izzadós kézre, akkor hirtelen megnő az ára. ;] Igaz, h 3rd party-tól beszerezve nem a Logitech sara, ha teszem azt, a használható kapcsolóknak magas az áruk. +Fejlesztési blabla, úgy teszel mintha sajnálnád őket, pedig tudom, hogy nem ;]
    Feltételezem, hogy az MX 518-tól a G400-ig konkrétan nem mertek a jóhoz hozzányúlni, mégis sok éven át tartották az árukat (8k-12k). Sikerült 200cpi-vel megnövelni, új burkolatot tenni, stb, az árat valahogy magasan kell tartani, ez presztizskérdés ;] Fejesek fizetése? Na ne már! A Boss-ok általában felértékelik magukat és képességük szerint szívják ki a pénzt a bevételből. :D
    A kiindulás legyen egy Kolink egér. Mennyivel kell azt jobbá tenni, hogy x -kezeseknek bevált gamer egere legyen? 1k alatt van 2 típusa és nyilvánvalóan nem + (~7k - ~11k) a héj átalakítása, a tágabb értelemben vett optika beszerelése, stb. hanem ügyes cégeknél +2k, ügyetlenebb cégeknél +(3k-5k).
    Ne abból induljunk már ki, hogy a komfortzónájukban meg ne libbentsünk cégek vezető személyeit egy társadalmilag elfogadottabb árképzésre korlátozva őket. Hahhah, rossz vicc.

    UI: alapegér minden listabeli egér 3 vagy 5 gombbal és klasszikus formával, driver nélküli jó működésre bírással és végül de nem utolsó sorban az egér tövénél törésgátlóval a kábelen. Extrák: 5-nél több gomb, hardveres cpi kapcsoló+ hz kapcsoló, mobilitás érdekében főbb beállítások megtartása hardveres szinten, nem ezer forintos egerekre szánt görgő, igen, elsővonalbeli kapcsolók, elsővonalbeli anyagok, igényes felnőtteknek szánt kinézet, nem klasszikus forma, hanem kísérletezés pl G9x formával, maga a driver egy extra, nem engedi burkolaton belülre a zsíros koszt - hoppá, garanciától függetlenül az esetek 90-95-99%-ában tartósabb mint amire a garancia szól és ezáltal megszolgálja azt az árat, amivel magasabb mint 2-3db másodvonalbeli egér megvásárlása ugyanannyi idő alatt.

    Megjegyzés: Annyira nyomják a topicban a kapcsolócserét, dehát az ember fél az ismeretlentől. Nyúltam már fél-ember súlyú hegesztőhöz, de konrétan pici forrasztót még látni is alig láttam. És megáll az eszem, hogy olvasom 10x-20x, h csak egy kapcsolócsere és kész, az embernek megjön a kedve. Aztán 21-edik említésnél kiderül a gyáva turpisság, forrasztani is kell. (honnan tudnám? nem láttam belülről) A 2k-s WMO-nak kapcsolókkal és forrasztóval gondolom kicsit elszáll az ára, de végülis rendben van, a forrasztó többcélú. A G400-nál a filléres vagy nem filléres tappancsokkal egészül ki az ár. Azért szimpi a Logitech, mert a kábelcsere megoldható forrasztás nélkül, de az is egy ezres na...

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák