Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    válasz CactuS #18714 üzenetére

    +1
    Sajnos ez az "Olvasd el az egyes hsz vazze!" egyre sűrűbben látott dolog itt a fórumokban.

    (#18712) [oWn]f4te
    "...ha sokan vennék a fáradtságot...egy kis Google-használatra..."
    Jah, csak van, amikor az sem segít és ugyebár a legtöbb hasznos dolog személyes tapasztalat után derül ki!
    Nem akarlak én téged támadni, de szakmai topikot szakmán kívüliek lassan ne is olvassanak, mert egész egyszerűen nincs értelme. Vannak a szakik, akik mindenáron védik az igazukat, kedvenc márkájukat, jól eltrécselnek egymással és vannak a többiek (most azért túloztam)... Tudom, hogy -ahogy említetted is- sok fórumozó van, aki egy betűt sem érdemel meg, de nem kellene általánosítani.
    Én pl mikor beböfögtem egy gyors kérdést az Excel topikba, szinte mindig azonnal kaptam normális választ, pedig ha lett volna időm, 5-6perc gugli után megoldottam volna magamtól is.
    Másik, szakmai topikban (most lényegtelen melyikben) meg kérdezhet az emberfia, eltrécselnek pl a rom főzőcskéről a topiklakók (pár ember), de a reakció: 1. hsz. A laikus nyelven, érthetően leírt válasz pedig ugyebár nincs ott, minimum 500hsz átolvasása kellene.
    Ez csak egy példa volt, itt azért nem vészes a helyzet.
    No offense, csak kikívánkozott belőlem. Ha elolvastad, töröltethető. ;)

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák