Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz CactuS #18701 üzenetére

    Tud valaki olyan wireless egérről, amely micro-usbs csatlakozóval van ellátva? (Tehát tölthető az akkuja és ha kell, akkor USBről "vezetékes" egérként is működik) Olyasmire gondolok, mint a Roccat Pyra Wireless vagy MX Performance, csak egy kicsivel olcsóbban, ha lehet.

    Toltes kozben is hasznalhato eger eleg nehez ugy.

    Roccatot nem ismerem, Perf MX nekem formailag nem jott be.
    Elmeletileg az MX1100R is is ilyen volt, vagy valaki emlitette multkor a topikban a Microsoft SideWinder X8-at.

    ~2 eve en is notiegeret kergettem, mert a melohely altal biztositott gagyibajt 7000-rel nem lehetett dolgozni.
    Nekem akkor a fo szempont az volt, hogy kenyelmes legyen es kicsi legyen a vevoje vagy lehessen hasznalni a laptop kekfogaval..
    Eredetileg MX1100R-t vagy VX Nano-t akartam, de akkor mar nem lehetett kapni oket.

    Mar majdnem vettem egy M705-ot, mikor talaltam a bolhan egy kekfogu MX Revot, ami nem egy tul gyakori eger. :DDD

    Parszor elofordult, hogy melo kozben merult le, de olyankor vagy elmentem ebedelni, vagy kimentem levegozni arra a tiz percre, mire feltoltodott annyira, hogy nap vegeig kibirja.

    Ugyhogy en nem erzem annyira letfontossagunak, hogy toltes kozben is hasznalhato legyen az eger.

    Nem toltheto, ceruzaelemes egereknel meg veszel egy csomag lassan onkisulo akkut (Sanyo Eneloop/Varta Ready2Use/GP Recyko/stb), aztan mindig keznel van az akku parja, es fel pillanat alatt kicsereled.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák