Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neooen

    aktív tag

    válasz fi:zi'k #14077 üzenetére

    Hasonló problémám van az új Performance MX-emmel. M505-ösről váltottam erre, de ez a görgő, enyhe túlzással katasztrófális.

    A gombok, a fogás az nekem nagyon bejön. Kis túlzással a kezemre szabták. A nagy sebességű görgetés gombja/mérete nekem egyáltalán nem zavaró.

    Negatívumok:

    1. Az M505-öshöz képest dupla annyit "teker" a honlapon egy görgetésre, nem lehet finoman görgetni. Ez zavaró. Azért van a nagy sebességű görgetés...

    2. Ha folyamatosan oda vissza görgetsz felváltva (le, fel, le, fel...), akkor kb annyit mozdul meg az adott honlap, mint a böngészőkben a címsor mérete. Erre mi szükség van? Miért nem mozdul mindig ugyanakkorát?! Miért kell elsőre ez a tizededmozdulat?

    3. A görgetővel kattintással elsőre szinte biztos, hogy kimozdul a pozíciójából a pointer és így félresikerül a klikk. Túl érzékeny a görgő Ugye így nyit meg az ember új lapot a háttérben, szóval van használva egy párszor. Miért nem lehetett ez az egész görgő/görgetés masszívabb, racsnisabb. Ha kattan egyet a cucc, akkor kattanjon be rendesen a helyére.

    A gombok, a fogás az nekem nagyon bejön. Kis túlzással a kezemre szabták. A nagy sebességű görgetés gombja/mérete nekem egyáltalán nem zavaró.

    Szokni kell, de nagyon...

    Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

Új hozzászólás Aktív témák