Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Falovas

    aktív tag

    válasz tecsu #14250 üzenetére

    "Magaddal is elvitatkozol."
    Tipikus verbális eszköz a fórumokon, tedd nevetségessé a vitapartnert és máris hiteltelen...
    Lépjünk tovább.
    Szóval úgy látom egy parttalan vitába csöppentem, aminek nem sok értelme van.
    Egyébként ilyen alapon vitatkozhatnánk a forróvízről is , hogy kinek mi a forró és kinek hol kezdődik a meleg víz. Legalább olyan izgalmas mint az, hogy a fix obik jobb képminőséget produkálnak mint a zoom objektívek. Mily meglepő ennek még én sem állítottam az ellenkezőjét.
    Te a nagy zoom objektíveket említetted, javaslom először nyissunk vitát arról, hogy mi számít nagy zoomnak.Én a 16 és 13 szoros zoom objektívekről beszéltem..
    Akkor jössz a filmes szakmában használatos fix obikkal.
    Ezt külön imádom, na ezzel hasba lehet akasztani az összes sznobot.
    Vegyél cserélhető objektíves gépet videózni, mert az a "raj". Mert a videó klipeket is azzal készítik, ( na meg ott van a filmes szakma) és azok már igazán tudják, hogy mi a tuti!
    Másik kedvencem, hogy már készült mozifilm mobillal ...
    Vagy ott van a Resolve , ha azzal szinezed a filmedet akkor istencsászár vagy....
    De nem folytatom, most is legalább századjára olvashattam , hogy a zoom obik nem valóak semmire.
    Javaslom szólni kéne a Sony gyárnak, hogy állítsák le az RX10 M4 gyártását mert a 24-600mm-es obijuk egy rakás kuka...csak akkor azt nem értem mi kerül 600ezer forintba...
    "Szóval mindenki nyugodjon le a picsába!"- csak hogy egy "fészbukos" idézettel éljek...
    Ha bárkinek is kétségei voltak a felől, hogy a fix objektívek képminősége messze felül múlja e a zoom objektívekét akkor most ünnepélyesen felhívom a figyelmét mindenkinek arra, hogy e felől egy szemernyi kétsége se legyen!
    Mert bizony bizony a fix objektívek a legkiválóbb objektívek amiket valaha ember alkotott meg akár álló, akár mozgó képalkotás céljából!
    Sőt tovább megyek, akiknek igazán számít a minőség az ne hallgasson senkire és a családi eseményeket rögzítse Ultra Panavison 70mm-es filmre. Mert az a tuti! ;]

    " Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

Új hozzászólás Aktív témák