Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Gyöször #13432 üzenetére

    nekem webkamera kiváltására kellene
    Logitech C920 és Microsoft Lifecam Studio...

    azokhoz képest bármelyik handycam profi kategória már csak a nagyobb érzékelő
    a gyors fókuszálás és persze a digitális zoom helyett fényerős optika + optikai zoom páros miatt

    nem értem miért olyan nagy dolog a gyártóknak berakni egy funkciót a jó drága fullHD kamerába hogy USB-n tudjon mondjuk 480p 720p 1080p módban streamet tolni mindenféle gond nélkül
    Panasonic meg Sony kamerákat néztem sőt írtam a Sony magyaországnak is de ott két 4K kamerát ajánlottak ami Ustream kompatibilis, persze 3-400ezres ársávban
    mondtam is hogy kösz nem azért ennyit nem ér a dolog

    másik megoldással meg csak gondolom úgy tudnék gépre kamera képet vinni ha a kamera HDMI-n tud valós képet küldeni és azt egy digitalizáló kártyával alakítom
    ugye?

    kérdés van-e olyan digitalizáló ami nem zabálja le a processzort és fullHD-n kívül 480p 720p felbontást is tud beállítani mert akkor elgondolkoznék azon is

    egy sima legolcsóbb fullHD kamera bőven elég lenne mert stereó mikrofon, optikai zoom, normális optika meg nagyobb érzékelő már rommá verné minőségben a webkamerákat
    csak míg a webkamera 20ezer és simán rányomható gépre és megy minden programmal
    addig a videókamerával szívás van

    úgyhogy még nem tudom mit csináljak de már nagyon le kellene cserélnem a C920-at jobbra

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák