Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz andronymus #69467 üzenetére

    Azt tartsd szem előtt, hogy ez teljesen preferencia, ha ránézésre el tudod képzelni, hogy hazsnálod, akkor is lehet, hogy mondjuk élőben már nem jön be az 1800. Én személy szerint a minél kisebb méretet preferálom, szóval a TKL-t választanám (saját használatra meg 65%-ost, de az más tészta), mert hacsak nem könyvelés/statisztika szinten viszel be számokat szerintem a numpad nem olyan fontos, de lehet, hogy neked meg nehéz lenne megszokni (de pár napig kipróbálhatod, hogy kikapcsolod a num lock-ot és akkor rá is lezsel kényszerítve a számsorra, hogy az mennyire áll kézre.

    Silent red alapján inkább az utóbbi lehet a gond, de lehet kicsit a taktilitás is belejátszik.

  • mrviceguy

    tag

    válasz andronymus #69467 üzenetére

    Abszolút nem vészes, kis idő volt megszokni, hogy a numpad nullája az nem full size, hanem ilyen kicsi, meg a home-end-del pozícióját, de amúgy egyáltalán nem para.
    Én pirossal vettem, és kicsit hangos megbeszélés közben amikor jegyzetelek - és lusta vagyok folyton mute-olni magamat, de amúgy a taktilis érzete nagyon jó - előtte DAS Keyboard ultimate volt cherry brown kapcsolókkal jópár évig - az se volt halkabb, de nem érzem a barna kapcsolót annyira.
    Nekem ami lényeges még, hogy legyen wireless, és tudjam hordozni magammal ha mondjuk máshol dolgozok épp laposról - meg tudja a simán átkapcsolható működést, mert az asztali win, a laptop meg mac. Úgyhogy nekem ma ennél nincs jobb a piacon - ezért is vagyok úgy vele, hogy simán elköltöm még az ára többszörösét is akár kapcsolókra meg keycappekre, mintsem hogy a billencset cseréljem.

Új hozzászólás Aktív témák