Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mhorvat

    senior tag

    válasz adm #2559 üzenetére

    Szia!

    Az könnyen lehet, hogy nem csak "állítólag" magyar kiosztású, hanem tényleg. A napokban említettem, hogy a Mammutban lévő Saturnban a saját szememmel láttam RENDES magyar kiosztású MS Wireless Media Desktop 1000-est (rajta matricával magyar szöveggel, hogy kibővített magyar kiosztást tartalmaz a csomag) 10-11.000 Ft volt. Nagyon kényelmes és igényes billentyűzet, csak nekem az egér nem kéne. Kérdésedre, miszerint lesz-e 3000-esből rendes magyar kiosztás, biztos választ nem tudok adni, de az biztos, hogy az MS oldalán ugyanúgy nincs mellette magyar zászló, mint az 1000-es mellett és mégis! :)) Szóval a remény hal meg utoljára. Ha lesz 3000-es magyar még ez évben akkor azt veszek, ha nem, akkor karácsonyra meglepem magam egy 1000-essel az egeret pedig eladom/elrakom/megeszem. Mellesleg ma gondoltam bele, hogy az 1000-es pakk wireless és egeres, az oldalán lévő 3-4 gombot leszámítva egy az egybe olyan, mint a 3000-es billje és mégis az EW-be 8.000 Ft a 3000-es, a Saturnba pedig csak 2-3.000-rel drágább az egeres wireless társa.

    Egyébként ideiglenes megoldásként vettem Edigitalba 1.400 Ft-ért egy "Labtec Standard Keyboard Plus" fekete billentyűzetet. Félmagas, kényelmes, nem durván csattogós és 2 év gari van rá. Hosszabb próbának majd akkor vetem alá, ha meglesz a gépem is "alá". :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák