Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    Basszus, de megmozgatta a fantáziámat ez a billentyűzetépítés...

    Granite groupbuy van ugye most, össze is raktam és majdnem meg is vettem egy szettet ami ~100 USD lenne, egy Phantom PCB 32 USD, Teensy-ből az alap 2.0-ás az 16 USD (a 3.1 ~20, megfontolandó inkább ez), platet találtam 18 USD-ért (+posta) GeekHack-en. Ez eddig ~170 USD, a kedves Miniszterelnök Úrtól függően 50k körül meg is állnék, vagy némelyest többnél ha a keycapeket megvámolják.

    Mi kéne még? Switch - vagy használom a mostani MX Blue setet a BlackWidow-ból (nem akarom megbontani ezt a gyönyörűséget úgyhogy nem), vagy veszek egy Gateron Blue setet. Háznak meg tervezek valamit CAD-ben, vagy felhasználok egyet a pár neten lévő opensource közül és kimaratom Tody56-al (ha már úgyis köpésre lakik tőlem). De ezeknek az áráról fingom sincs, de legyen mondjuk 30k HUF.

    És akkor elvileg ennyivel meg is lennék. USB kellene pluszba meg pár dióda - előbbi kallódik itthon, és hátőizé utóbbi is (5 voltos zenernek kell lennie legalábbis). Meg kábelharisnya, némi zsugorcső is kéne de ezek várhatnak...

    Végösszeg meg... 80k? Wow.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák