Hirdetés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Integra #19635 üzenetére

    Ha már mindenáron szigorítás akkor lehet csak az én véleményem ez de én itt kezdeném:
    Szétrohadt, fék nélküli, kritikán aluli, lefutott gumis autókat kellene elsőnek megvágni mert azok nem csak önmagukra hanem mindenki másra is nagyon veszélyesek! Pl sokaknak nem ártana ott kezdeni, hogy fogja és a hátsó lámpabúrába az index-féklámpa kábeleit megcseréli... csak mert én érzem magam hülyének amikor azt látom, hogy valaki ritmusosan nyomja a féket de abból is csak az egyik oldal világít majd kanyarnál bekapcsol az index lámpa és ég folyamatosan... vagy még az sem ártana ha már lámpa és izzók, hogy a fehér indexbúrába sárga izzót tenne... csak mert este még rá is jövök, hogy nem a helyzetjelzője villog de nappal nem látni belőle semmit sem.... szigoríthatnák a vontatmányok kezelését is mert amikor azt látom, hogy hullik róla folyamatosan a cucc én őszinte leszek: amint tudom megelőzöm még ha gyorsan is kell menni.... sokba kerül egy szélvédő vagy egy festés... pláne ha pl ifaról lehulló kavicsról van szó. És ha már lámpa akkor néhány kamionos is ráébredhetne, hogy simán a fényszóróval is tud főúton közlekedni nem kell még 6+4 keresőlámpa bekapcsolva két sorban... és ez csak ami így hirtelen eszembe jut... még biztos hosszú lenne ez a lista csak mert általában aki otthon rak be xenont az 2 féle ember: 1 beállítja 2 nem állítja be, ez utóbbi a halogén izzóját sem állította ám be soha és valóban nagyon sok II-es golf (főleg dízel... mostanában azokat tuningolni kamion porlasztó csúccsal és kisteher turbóval nagy királyság... utána meg olyat gyorsul, hogy nem látni az autót, a koromtól :D) skoda 120! csak a napokban vagy 3-at láttam xenonnnal de az egyik nagyon tetszett mert szemmel láthatóan az egyik fényszórója kb 8-10 méterrel maga előtt a földet világította teljes erejével a másik meg a fák lombjait.. hogy az mit láthat városon kívül nem tudom.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák