Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    Elnézést kérek mindenkitől, túlságosan hűbelebalázs módjára akartam belevágni, most már látom, hogy nem olyan egyszerű ez az egész, mint ahogy gondoltam.
    Mindent amit eddig írtam, felejtsétek el!

    1. Mire fogod használni a gépet?
    Elsősorban játékra szeretném használni, azt szeretném, ha a legújabbak is mennének.

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel most?
    Vannak ugyan alkatrészeim de ezeket nem akarom használni már, mert régiek és elavultak. Egy teljesen új gépre van szükségem. A régi gépet majd eladom, jó lesz majd az ára egy monitorhoz.

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Tulajdonképpen mindenre, illetve egy alapgépre, tehát cpu, alaplap, memória, vga, merevelemez, ház, táp stb. Monitort majd később veszek, most egyelőre nem.

    4. Mennyi a kereted rá?
    130 ezer Ft.

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol?
    Jelenleg egy régi 1280x1024 -es monitorom van, de a közeljövőben szeretnék egy FullHd monitort venni, ezt kérem figyelembe venni a VGA ajánlásakor.

    Teljesen nyitott vagyok, jöhet bármilyen márka, típus stb. A lényeg hogy az adott (eléggé szűkös) anyagi keretből a lehető legjobb teljesítményű konfigurációt szeretném összeállítani, amelyet pár évig használnék.

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák